Boom, boom, boom !

Skladbou The Banana Boat Song doprovázenou boomwhackery v rukách žáků 4. třídy se obnovila tradice pěvecké soutěže v naší škole.

Před všemi žáky a porotou sestavenou z pedagogů a pana ředitele se představilo celkem 14 zástupců z každé třídy. Zazněly  písně lidové, valašské i folkové, při písních z pohádky o Popelce jsme se přenesli do říše zázraků, zpívali chlapci i děvčata a všechny báječné výkony byly odměněny bouřlivým potleskem.

Někteří zpěváci se zprvu potýkali s velkou trémou, ale poprali se s ní, a my jsme je poslouchali s nadšením. Ve třech kategoriích jsme první tři žáky odměnili krásnými pohádkovými knihami a dalšími cenami.

Do oblastního kola pěvecké soutěže Frenštátský zpěváček postupují:  Natálie Čajánková, Dorota Andělová, Sofie Tináková. Anežka hlaváčová a Tereza Čajánková.

Ještě jednou jim gratulujeme  a přejeme úspěšné vystoupení v květnu ve Frenštátě p. R.