Škola informuje

Odhlašování obědů ZDE.

1. kliknete na ZDE (viz. výše)
2. zadáte kód zařízení: 0095
3. kód uživatele: děti dostanou/dostaly na lístečku ve škole
4. heslo: počáteční písmena jména a příjmení (malým, bez háčků, čárek) a kód (číslo) - např. Jan Novák s kódem 126 bude psát: jn126
5. musíte souhlasit se zpracováním údajů - zaškrtnete políčko a posléze se přihlásíte

6. uložíte změny (tlačítko)

Obědy na další den je možné odhlásit do 13:30 h.

6. listopad - Na naší škole bude běžný vyučovací den bez omezení.

Připravujeme:
3.- 7. únor 2020 - Lyžařský kurz
Rodiče mohou své děti přihlašovat ZDE. Po přihlášení obdržíte informace ohledně platby. Cena bude    2 140 Kč na dítě. Kurz bude probíhat v odpoledních hodinách a není povinný.

14. listopad - Třídní schůzky ve třídách

5. listopad - Planetárium v KD
Vybíráme 45 Kč na žáka.

Upozornění: Vzhledem k malému počtu přihlášených dětí do tanečního kroužku Antonio a do Věda nás baví se tyto kroužky v tomto školním roce ruší.

12. září - O nejrychlejšího běžce školy
Děkujeme paní Kahánkové a panu Konečnému za pomoc při organizaci závodů. Blahopřejeme vítězům a všem závodníkům přejeme hodně úspěchů v dalších závodech.

Děkujeme ČPZP za upomínkové předměty pro prvňáčky:).

3. září - Výuka
ve všech ročnících ukončena po 4. vyučovací hodině.
Vybíráme 10 Kč na čaj.

2. září - Zahájení školního roku
Bližší informace najdete ZDE.

Školní stravování - informace pro zájemce ZDE

Seznam přijatých žáků k základnímu vzdělávání ve školním roce 2019/2020 ZDE.

Upozorňujeme na nové telefonní číslo do MŠ - 556 720 236.

Upozornění pro rodiče:
Od školního roku 2012/2013 se na vysvědčení NEZAPISUJÍ zájmové útvary. Náboženství je nepovinný předmět a ty se na vysvědčení zapisují.

Mléko do škol, Ovoce do škol
Naše škola je zapojena do obou projektů. Mléčné svačinky si žáci mohou objednávat průběžně. Ovoce budou dostávat jednou měsíčně formou balíčku.